Teslimat, İptal-İade & Değişim Koşulları

* Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde istediğiniz ürün ile değişim yapabilirsiniz. Değişim işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak bilgi verebilir ve ürününüzü faturasıyla birlikte kargo şirketi ile ödemeli olarak geri gönderebilirsiniz. İsteğiniz bize ulaştığında tarafımızdan değerlendirilecek ve size bir bilgi mesajı gönderilecektir.Değişim işlemlerinde ürünün yanlış gitmesi dışında ki sebeplerde (ürünü beğenmeme, beden değişimi vb.) kargo ücreti tarafınızdan ödenmektedir.
* Değişimlerde gidiş dönüş kargo ücreti müşteriye aittir.
1000 ₺ üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.
1000 ₺ altı alışverişlerde 50 tl kargo bedeli eklenmektedir
* dewsaplus.com koşulları gereği, vermiş olduğunuz siparişlerde en fazla 2 adet değişim yapılabilmektedir.
* dewsaplus koşulları gereğince satılan ürünlerimiz, tek kullanımlık sınıfına girdiği için iade kabul edilmemektedir.
* Uluslararası siparişlerde kargo ve gümrük maliyetlerinden dolayı iade veya değişim yapılamamaktadır. Lütfen siparişinizi verirken bunu dikkate alınız.

Yurtiçi Gönderilerde

* Sipariş oluştururken size olan yakınlık durumuna göre anlaşmalı kargolarımızdan birini seçebilirsiniz. (Yurtiçi Kargo – Ptt Kargo)

* Tüm ürünlerimizde kargo ücretsizdir. (Yurtdışı ve kapıda ödemeler hariç) Kapıda ödeme için 50₺ ilave ücret teslimat esnasında alınmaktadır.

* Siparişleriniz, ödemesi tamamlandıktan sonra 24 saat içinde kargoya verilecektir. Özel tasarım ürünlerde bu süre daha uzun olabilir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* www.dewsaplus.com olarak yurtdışında yaşayan tarz erkeklerin Şık ve Modern Erkek Giyimleri bulmakta zorlandığının farkındayız. Bu yüzden ürünlerimizi tüm dünyaya DHL Express ile ulaştırmaktayız.

Yaklaşık teslimat süreleri :

Europe: 3-5 Gün / 3-5 Days

U.S.A – Canada – Australia: 3-7 Gün / 3-7  Days

Worldwide: 7-10 Days

Gümrük ve İthalat Vergisi

* Avrupa kısıtlamalarından dolayı yeni kurallar gereği yurt dışına gönderilen paketlerin sipariş verilen ülke kanunları uyarınca gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir.

* Gümrük ve ithalat vergisi sipariş verdiğiniz ülke kanunları ve sizin aranızdadır. Bu konuda firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.

* Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

* Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

*Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

* Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

* Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notu bırakılan adrese tekrar uğranmaz, bu durumda kargoyu şubeden müşteri almalıdır.

* Uluslararası siparişlerde kargo ve gümrük maliyetlerinden dolayı iade veya değişim yapılamamaktadır. Lütfen siparişinizi verirken bunu dikkate alınız.

* dewsaplus.com ‘dan oluşturduğunuz siparişiniz, dewsaplus.com çalışanları tarafından hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize dileğinize göre, Yurtiçi ve Ptt kargo ile gönderilmektedir.
* dewsaplus.com Erkek giyim hizmet verdiği il ve semtleri Bölge Seçim ekranından görebilirsiniz.
Siparişleriniz için alınacak kargo bedeli ücretsizdir. Ancak kapıda nakit ödeme de +75 tl hizmet bedeli vardır

SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minimum sipariş tutarları dahilinde teslimat yapma hakkını saklı tutar.

Teslimat Grupları


* dewsaplus.com  teslimat grup saat aralıkları aşağıdaki gibidir. Teslimat grup saatleri bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
* dewsaplus.com Sanal Mağazada Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir.

Teslimat Tipleri


* Adrese Teslim Hizmeti dewsaplus.com ‘da oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize dewsaplus.com çalışanları ile dileğinize göre Yurtiçi ve Ptt Kargo ile gönderilmektedir(Yurtdışı siparişlerde dhl express).

* Sipariş vermek için www.dewsaplus.com adresine giriş yaptıktan sonra; dewsaplus.com ‘a ister üye olabirsiniz isteseniz üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.

* Siparişlerinizi online kredi kartı ile veya teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz.

* Siparişlerinizi Türkiye’de Kapıda ödeme olarak yapabilirsiniz.Faturanız sipariş teslimatında size teslim edilecektir.

dewsaplus.com  hizmeti sadece bireysel gönderimler içindir. Kurumlara gönderimler Toptan Servis üzerinden yapılabilmektedir. Toptan servis için tel: +905466619604 arayınız.